ДомФасад

Терасна дошка, штакетний паркан

Область пошуку:
ДомФасад
Київ, Киев, метро Харьковская 5мин

Про нас

          Компанія "Домфасад" на будівельному ринку України з 2004 року, за весь цей час ми добре вивчили потреби свого клієнта і добре знаємо як надати максимально якісні послуги і товари за розумною ціною. У нас працюють кваліфіковані співробітники які готові в будь-який момент надати вам повну інформацію про товар, який ми реалізуємо. Наша компанія не скупився на знижки, і завжди ставимося з відповідальністю до всіх своїх клієнтів. Основна продукція для реалізації це матеріали для зовнішнього облицювання стін - сайдинги, софіти, водостічні системи, вагонка і багато інших матеріалів, які детальніше можна подивитися в нашому каталозі.

          З кожним роком наша компанія намагається все більше розвиватися і не стояти на місці, ми слухаємо своїх клієнтів і постійно рухаємося тільки вперед. Раді запропонувати безкоштовну оренду будівельних лісів на весь термін робіт, також безкоштовна збірка і розбирання риштувань, якщо у Вас залишився невикористаний матеріал - ми з радістю повернемо за нього гроші. Працюємо за договором з мокрою печаткою - для нас головне - це задоволений клієнт.

          Не втрачайте час, переконайтеся самі в перевагах роботи з нами - телефонуйте прямо зараз

Товари / Послуги:

Сайдинг вініловий Альта -профіль, Деці (Росія), ROYAL Genesis (Канада), ROYAL Europe, VOX (Польща). Цокольний сайдинг Альта профіль, Novik (цегла, камінь). Софіт для подшіваясь даху. Водостоки. Металочерепиця. Профнастил. Монтаж сайдинга, черепиці.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

Киев, метро Харьковская 5мин

Час роботи:

c 10.00 до 18.00 в период январь-февраль 2019, с 9.00 до 19.00 в период март-декабрь 2019

Контактна особа:

Сергей Викторович, Светлана, Олег, Константин

Телефон:

Skype:

sveta_senjukova

Сайт:

domfasad.com.ua

Дата заснування:

2004 год

Керівник:

Сергей Викторович